Про нас

Агенція "Smart Event"

Ми вже понад 15 років організовуємо заходи по всій Україні та за кордоном. Налагоджуємо комунікацію в колективах компаній, індивідуально підходимо до всіх задач та реалізовуємо ідеї будь-якої складності. Маємо широку географію заходів – Україна, Польща, Угорщина, Грузія, Ізраїль, Словаччина, Чорногорія та завжди готові відкривати нові горизонти. Для нас не існує неможливих івентів – існують лише цікаві челенджі, які ми готові приймати та успішно реалізувати.

2020 рік дав поштовх для активного розвитку онлайн-заходів. З того часу ми почали активно розвивати цей напрямок та розробляти нові формати тимбілдингів. Ми швидко зрозуміли, що для якісних онлайн-івентів потрібне якісне технічне забезпечення – так зʼявилась наша студія для онлайн трансляцій Stream Hub. За цей час ми провели понад 800 онлайн-заходів та виїздних трансляцій.

Ми створюємо неповторні моменти для наших клієнтів, даруючи їм позитивні емоції та враження, які залишаються назавжди. Приєднуйтесь до нашого світу івентів та дозвольте нам зробити кожен ваш захід незабутнім!

створюємо
втілюємо
надихаємо
організовуємо
smart
event
Scroll to top