Family Day for Playtika

Кількість учасників 600
Замовник Playtika

Цей захід відбувся під яскравим літнім сонцем та приніс незабутні емоції усім його учасникам. При вході кожного гостя зустрічали ростові ведмедики Теді з брендованими повітряними кульками.
Гості мали можливість насолодитися широким спектром розваг, включаючи зони кейтерингу, басейни, надувні фламінго, мʼячики, матраци та батути. Активна дитяча та доросла анімація забезпечила веселощі для кожного. Дорослі мали змогу відвідати різноманітні спортивні майдачинки, пограти футбол, волейбол, теніс, а також взяти участь в майстер-класі по джампінгу та катанні на вейкборді.
Діти відвідали захоплюючі майстер-класи, такі як виготовлення слаймів, мʼяких іграшок, глітер-тату та плетіння кос. На головній сцені з ранку до вечора гостей розважали неймовірний ведучий та діджей. Родзинкою дня стала пінна дискотека та мокрий флешмоб, які запалили серця всіх присутніх.

Family Day від Smart Event став чудовим відпочинком для всієї родини, де кожен отримав масу позитивних емоцій та вражень, залишився радісним і щасливим.

smart
event
Scroll to top