ОНЛАЙН ДЕТЕКТИВНА ГРА “ВИКРАДЕННЯ НА КРУЇЗНОМУ ЛАЙНЕРІ”

Кількість учасників 50-1500
Тривалість заходу 2-5 годин
Місце проведення заходів Адаптується під різні простори, як закритого типу так і відкритого.

Детективна гра – це гра, що заснована на будь-якій реальній чи вигаданій історії злочину. Задача учасників, створюючи свою власну унікальну стратегію, вирішувати загадки, знаходити докази, розплутати усі сюжетні лінії.

Кульмінація вечора – ми дізнаємось правду про злочин та хто, з команд детективів зміг зібрати найбільшу кількість доказів та побудувати правильну версію розвитку подій. Усі команди зустрічають в загальній трансляції. Ведучий спілкується з командами, озвучує їх версії та розкриває інтригу вечора, що насправді відбулося на “Хороброму Вікінгу”.

Круїзний лайнер “Хоробрий Вікінг” відомий своєю розкішшю та романтичною атмосферою. Щороку на борту цього лайнера проводиться найочікуваніша подія – GRAND NEW YEAR CARNAVAL. Це благодійний вечір, на якому можна зустріти представників всіх каст багатіїв – від нафтофих магнатів до відомих донів мафії. Цього разу святкову атмосферу перервала таємнича подія – зник головний лот аукціону “Серце Вулкану”, залишивши тільки сліди невпевненості та хаосу. Кожен пасажир, без винятку, потрапив під підозру, і всім доведеться працювати разом, щоб розкрити таємницю її зникнення. Гравці, у ролі детективів, будуть збирати докази, аналізувати свідчення та розплутувати вправно сплетений клубок з інтриг, зрад та таємниць. Може саме ваша команда зможе розкрити злочин та відшукати “Серце Вулкану”!

smart
event
Scroll to top