Олiмпiйськi iгри 5000

Кількість учасників близько 2000
Замовник NIX

Якщо корпоратив виглядає як подія рівня Burning man – це свято компанії Nix. Концепцією святкування стали Олімпійські Ігри 5000, з масовими змаганнями, командним квестом та бонусними завданнями.

Детальне опрацювання декорацій, образів, костюмів ігротехніків та організаторів. В процесі підготовки проштудійовано понад 100 оповідей і легенд з грецької міфології, що лягли в основу наших командних і індивідуальних завдань з тематичним реквізитом та ігровими механіками.

15 тон реквізиту та декорацій, тиждень підготовки та монтажу на локації, робота понад 100 осіб на майданчику в день заходу.

Виконавши стартове завдання та здобувши командний “Пояс Іпполіти” – учасники кинулися до Лісового Забігу, де на них чекало більше 10 завдань на логіку, швидкість та спортивну підготовку. Смуга перешкод не завадила командам, які будь-що хотіли перемогти! Зароблені під час змагань бали, команди отримували у вигляді каблучок-карабінів, які кріпили до своїх поясів. І ось настав час найхоробріших. Фінальна битва – змагання капітанів на Головній галявині.

smart
event
Scroll to top